Két kategóriában várjuk az alkotásokat:

• Az 5-6. évfolyam a János vitéz című elbeszélő költeményhez készíthet illusztrációt.
  • A 7-8. osztályos tanulók tetszőlegesen választott Petőfi-verset örökíthetnek meg.

A művek A4-es méretben, szabadon választott technikával készüljenek!

A beadási határidő: 2021. március 5. (hétfő)

Ha kérdésetek van, forduljatok Pálkovács Margit tanárnőhöz!

5-6. évfolyamon az alábbi eredmények születtek:
1. helyezett: KALYI TÍMEA (Alapiskola és Óvoda Almágy; felkészítője Farkas Beáta)
2. helyezett: BÁLINT ANNA ÁGNES (Aba Sámuel Általános Iskola, Kazár; felkészítője: Berzák Stefánia)
3. helyezett: GALLO ÁRPÁD (Alapiskola és Óvoda Almágy; felkészítője Farkas Beáta)

7-8. évfolyamon a díjazottak:
1. helyezett: OLÁH PANNA (Bátonyterenyei Bartók Béla Általános Iskola Madách Imre Tagintézménye; felkészítője: Petréné Kormos Ágota)
2. helyezett: CZENE KINGA (Alapiskola és Óvoda Almágy)
3. helyezett: BOZÓ KRISTÓF (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Kálló; felkészítője: Bacsa Katalin)

Gratulálunk a színvonalas munkákhoz! A díjazott tanulók és felkészítő pedagógusaik 2022. június 15-ig postai úton kapják meg a helyezéssel járó jutalmukat.

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám:  8338
Intézményi iktatószám:  TK/116/HR/KOZINT/00213-2/2023.