Gyermekvédelmi kedvezmény igénybevételéhez információ

TISZTELT SZÜLŐK!

Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata a 2023/2024-es tanévben is biztosítja az arra jogosult gyermekek részére az ingyenes étkezést valamint az ingyenes helyijárati bérletet.

Ennek feltétele, hogy a gyermekvédelmi kedvezmény 2023. szeptember 01-én érvényes legyen.

Ezért kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy a 2023. augusztus végén lejáró határozatok (2H és 3H is) meghosszabbítását június-július-augusztus hónapban (nyári szünet ideje alatt)  intézni szíveskedjenek.

A kézhez kapott új határozatok másolati példányát iskolánk gazdasági irodájában kérjük leadni.

Eredeti határozatot nem áll módunkban fénymásolni!

Felhívjuk a figyelmüket, hogy csak annak a tanulónak tudjuk az étkezést megrendelni, akinek az iskolában leadták a határozatát, illetve a szülő a megrendelőlapon jelezte igényét.

Iskolavezetés